FRANTSIIS

kui soovid eristuda

MiniMelts jäätise ja minipannkoogikohviku kontseptsioon ühendab endas kvaliteedi ja innovatsiooni, et tuua klientideni unikaalsed maitseelamused.

Lai valik esmaklassilisi jäätiseid, värskelt küpsetatud minipannkooke ning suurepärane klienditeenindus on võtmesõnad, mis loovad klientidega lojaalsed sidemed.

Otsime ettevõtlike inimesi, kes on valmis panustama oma aega ja energiat viimaks ellu eesmärgid, mida aitavad saavutada tuntud kaubamärk ning toimiv ärimudel.

Meie professionaalne meeskond annab teile juhised, mida on vaja MiniMelts jäätise, minipannkookide ja kaubamärgi kohta teada, et oleksite valmis opereerima edukat ja kasumlikku kohvikut.


Kui sul on soov tegutseda hooajaliselt, siis MiniMeltsi jäätisekiosk annab sulle võimaluse pakkuda populaarset maiust suvitajate meelispaikades. Kiosk annab ajalise vabaduse opereerida oma äri just siis, kui selleks on parimad tingimused.Suured asjad algavad väikestest sammudest. Kui tunned, et oled MiniMeltsis leidnud võimaluse, mida oled pikalt oodanud, siis võta meiega ühendust!

Haara võimalusest ja saavuta oma ärieesmärgid koos meiega!

MOVEINVEST OÜ Kalda tee 30-20, Tartu 50707
LADU Vinkli 8, Tartu 51014

Täname! Sinu sõnum on saadetud.

Täname!

Sinu sõnum on saadetud.

Vastame esimesel võimalusel.